پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

بخش‌بندی باعث ایجاد فضایی مناسب و قابل تفکیک جهت تقسیم فضا و ایجاد حریم شخصی برای افراد در محیط کار می‌شود، علاوه بر این، پارتیشن اداری افزایش بهره‌ وری محیط و کارکنان، کارایی فضا و امکان انعطاف بالا برای تغییرات در آینده را برای کاهش هزینه های سازمانی فراهم می‌کند.

این پارتیشن‌ ها معمولاً از جنس چوب، شیشه، فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند و به راحتی قابل نصب و جداسازی هستند، که در ادامه به بررسی آن می پردازیم :

 

مزایای پارتیشن اداری

۱. تقسیم هدفمند فضای کار: با استفاده از پارتیشن اداری، فضای اداری به بخش‌ های جداگانه‌ای تقسیم می‌شود که این امر باعث تسهیل در چیدمان فضا برای کارکنان می شود.

هر بخش می‌تواند بر اساس نیاز خاص خود، فضایی مناسب را داشته باشد و فرایندهای کاری به نحو احسن انجام شود.

۲. افزایش حریم خصوصی کارکنان: با استفاده از این جدا کننده ها افراد در فضایی خصوصی کار خود را انجام می‌دهند و احساس امنیت از نظر حریم شخصی به افراد منتقل می شود، این امر موجب افزایش رضایت کارکنان و بهبود روابط کاری می‌شود.

۳. تنوع طراحی: پارتیشن‌ های اداری به دلیل استفاده از متریال های مختلف مانند شیشه، چوب و فلز در طراحی و ساختار، گزینه های زیادی را برای انتخاب طرح مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

از این رو، می‌توان آنها را با توجه به طراحی کلی فضا و سلیقه مشتری، انتخاب نمود.

۴. انعطاف پذیری: در نظر داشته باشید که آنها به راحتی قابل تغییر و جابجایی بوده و با توجه به این که اجزای سازنده آن با قابلیت جدا شدن طراحی شده‌اند، می‌توان آن‌ها را به راحتی جابجا کرد و با نیازهای جدید سازمانی تطبیق  و سپس تغییر داد.

5. جلوگیری از نفوذ صدا: در کاهش نفوذ صدا بین قسمت های مختلف بسیار موثر می باشند. این ویژگی می‌تواند جهت بهبود کیفیت کار و تمرکز کارمندان تأثیر گذار باشد.

 

انواع پارتیشن اداری 

۱. پارتیشن چوبی: این نوع پارتیشن‌ ها اغلب از ذرات چوب فشرده (MDF) تهیه می‌شوند و به راحتی قابل اجرا در روکش ها و طرح های دلخواه و با قابلیت رنگ‌آمیزی می باشند که علاوه بر تقسیم بندی فضا، یک روش جذاب برای تزئین و هدفمند سازی فضای محیط کار هستند.

۲. پارتیشن شیشه‌ ای: این نوع پارتیشن‌ ها از شیشه و قاب هایی از جنس آلومینیوم یا فلز ساخته می‌شوند و برای ایجاد حریم خصوصی و فضای باز و شفاف کاربرد دارند.

۳. پارتیشن متحرک: این پارتیشن‌ ها قابلیت حرکت و جداسازی را دارا می باشند و یک راه عالی برای تقسیم بندی فضاهای گسترده و چند منظوره هستند.

۴. پارتیشن پلاستیکی: این نوع پارتیشن‌ ها از پلاستیک ساخته شده‌اند و برای مواقعی مناسب هستند که نیازی به حریم خصوصی بالا یا جداسازی صوتی نیست و صرفا کاربرد دکوراتیو دارد .

پارتیشن اداری دیجی کارا دکور به عنوان بهترین انتخاب برای طراحی داخلی و زیبا سازی فضاهای اداری می باشد.

برای استفاده از مشاوره رایگان از تماس با ما، با کارشناسان در ارتباط باشید.

 

کارشناسی رایگان
مشاوره و بازدید پروژه در اسرع وقت
ارائه طراحی
طراحی پروژه شما پس از کارشناسی
ساخت و نصب
تولید و اجرای پروژه توسط کارشناس مجرب
ارسال محصول
امکان ارسال در تهران و شهرستان ها
محاسبه‌ آنلاین قیمت پارتیشن اداری
موکاپ محاسبه قیمت پارتیشن اداری

به چه فکر می کنید ؟

اگر قصد تفکیک فضای اداری کارتان را دارید، دیجی کارا دکور به شما  پیشنهاد خرید پارتیشن اداری را داده و تضمین می‌کند که بهترین لیست قیمت پارتیشن اداری را به شما ارائه دهد. 

هزینه ها به عواملی مانند جنس پارتیشن، تک جداره یا دو جداره بودن آن و مدل فریم دار و فریم لس بودن آن نیز بستگی دارد، ضخامت، سایز و حجم و همچنین کیفیت پروفیل، مساحت فضای اداری نیز از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

شما می‌توانید به کمک محاسبه گر آنلاین دیجی کارادکور به صورت تخمینی، نرخ قیمت پارتیشن مورد نظرتان را محاسبه نمایید.

 

پیشنهاد جذاب و به صرفه ای برای شما داریم.

 

انواع پارتیشن در دو نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره به صورت فریم لس و فریم دار عرضه می گردند.

برای مشاهده نمونه پروژه های ما می توانید از طریق واتس اپ کاتالوگ را مشاهده فرمایید.

پارتیشن اداری فریم لس

 

همان گونه که مشخص است فریم لس یکی از انواع پارتیشن می باشد که در ساخت دیوار های جداکننده آن، پروفیل‌ های آلومینیوم فلزی محدودی استفاده می‌گردد.

این مدل برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است.

استفاده از پارتیشن‌ فریم لس با کاهش تعداد پروفیل‌ ها، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

پارتیشن اداری فریم لس صفحه پارتیشن اداری

پارتیشن فریم لس در دو مدل  فریم لس تک جداره و فریم لس دو جداره ارائه می‌گردد.

پارتیشن اداری فریم دار

 

در عکس نمونه مشخص است که پارتیشن فریم دار در ساخت دیوار های جداکننده آن، پروفیل‌های آلومینیوم فلزی استفاده می‌گردد.

اگر فضای کاری شما محدود نمی باشد این قدرت انتخاب را دارید تا برای اجرا و نصب پارتیشن‌، انتخاب خود را را از بین طرح‌ های متفاوتی داشته باشید.

 

پارتیشن اداری فریم دار صفحه پارتیشن اداری

پارتیشن فریم دار در دو مدل فریم دار تک جداره و  فریم دار دو جداره ارائه می‌گردد.

طرح های سندبلاست و استیکر

انواع پارتیشن های فریم دار و فریم لس عایق بسیار مناسبی برای کنترل سر و صدا در فضا های شلوغ کاری می باشد. در این نوع پارتیشن ها از  یک فریم آلومینیومی برای زیباتر شدن پارتیشن و  ایجاد جلوه زیبا برای فضای کار شما استفاده می شود.

جهت ایجاد فضای خصوصی برای کارکنان و همچین زیبا سازی فضای کار می توان از انواع استیکر و سند بلاست استفاده نمود.